Browserul dumneavoastra nu suporta javascript
ascunde     alege un alt fundal
text mai mic text mai mare
Romana    English

Arhiva

Felicitari premiantilor si multumiri juriului concursului AVENTURI DIN VACANTA MARE

21.10.2013

Multumim tuturor copiilor care au elaborat si au trimis lucrari deosebite.

Multumim membrilor juriului pentru implicare:
Andrei Cismaru, blogger www.andreicismaru.ro
Claudia Tocila, blogger www.claudiatocila.ro
Aurelia Alexa, jurnalist Mediafax
Ana Militaru, Digital Copywriter Geometry Global
Patricia Suliman, Senior Art Director Geometry Global
Catalina Florea, Director Executiv, Asociatia Telefonul Copilului
Oana Vasiliu, voluntar, Asociatia Telefonul Copilului


Castigatorii concursului "AVENTURI DIN VACANTA MARE" sunt:
Locul I  - Scoala Gimnaziala Fogaras Samuel, Ganesti, Mures (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151749576529582.1073741849.158475614581&type=3)
Locul II - Scoala Gimnaziala Adamus, Craiesti, Mures (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151751701534582.1073741859.158475614581&type=3)

Premiul special al juriului este acordat lucrarii "Joaca de-a vacanta", realizata de Sandel, elev in clasa a VII–a, la Scoala Gimnaziala „Ada Umbra”, Ianca, Olt



Premii speciale acordate de membrii juriului sunt:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151761604049582.1073741860.158475614581&type=3

Andrei Cismaru, blogger www.andreicismaru.ro
1. Iordache Iasmina, cls. a VII a A, Scoala Gimnaziala Nr. 1, Fundeni, Calarasi
2. Iorgulescu Elena, cls. a VI-a, Scoala Gimnaziala Cislau, Buzau.
3. Dulea Marilena, cls. a VIII a B, Scoala Gimnaziala Corbii Mari, Dambovita

Claudia Tocila, blogger www.claudiatocila.ro
1. Ciubotariu Nicoleta, cls. a V- a, Scoala Gimnaziala „Emil Garleanu” Baraganu, Constanta
2. Miriam Bogdan, cls. a II-a, Scoala Gimnaziala „Ada Umbra” Ianca, Olt
3. Stanciu Alexandru, cls. a III a, Scoala Gimnaziala Maierus, Brasov

Aurelia Alexa, jurnalist Mediafax
1. Parau Alina, cls. a VIII –a, Scoala Gimnaziala „Fogaras Samuel” Ganesti, Mures
2. Lupu Larisa, cls. a VIII a Scoala Gimnaziala „Emil Garleanu” Baraganu, Constanta
3. Dan Andrei, cls. a VII a, Scoala Gimnaziala Pianu de Sus, Mures

Ana Militaru, Digital Copyrighter Geometry
1. Timoftei Cristina, cls a VI a A, Scoala Gimnaziala „Fogaras Samuel” Ganesti, Mures
2. Virca Maria, cls a V- a A, Scoala Gimnaziala „Fogaras Samuel” Ganesti, Mures
3. Craciun Loredana, cls. a VIII - a Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu, Bacau

Patricia Suliman, Senior Art Director Geometry
1. Padurare Oana, cls. a VIII a B, Scoala Gimnaziala Corbii Mari, Dambovita
2. Rusu Cerasela, cls. a V-a, Scoala Gimnaziala Adamus, structura Cornesti, Mures
3. Koblos Edina , cls. a VI –a, Scoala Gimnaziala Adamus, structura Craiesti, Mures

Catalina Florea, Director Executiv, Asociatia Telefonul CopiluluI
1. Moraru Adela, Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu, Bacau
2. Vaduva Madalina, cls a VII- a, Scoala Gimnaziala Cislau, Buzau
3. Purda Maria, cls a IV- a Scoala Gimnaziala Pianu de Sus, Mures

Oana Vasiliu, voluntar, Asociatia Telefonul Copilului
1. Pitaru Georgiana, cls. a VIII –a A, Scoala Gimnaziala Corbii Mari, Dambovita
2. Mazilu Andreea , cls a II –a A, Scoala Gimnaziala Cislau, Buzau
3. Tancau Augustina, Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu, Bacau